EPO sportovní holografický náramek

Energy Power Origin - stabilita, výkon, pružnost, regenerace!

Silikonové náramky EPOTM s jedinečnou holografickou technologií vám umožní zlepšit rovnováhu, sílu, výkon, pružnost, ohebnost a zkrátit čas nutný k regeneraci celého organismu. Prohlédněte si video s testem!

Skvělý tip na dárek!

EPO holografický náramek je dodáván v elegantní krabičce, kterou můžete vidět na obrázku. Náramek tak půjde velmi lehce zabalit.

Jak to funguje?

Pomocí energie v hologramech, která se v kontaktu s biolektromagnetickým polem člověka snaží srovnat energii v těle na frekvenci 7,8 Hz, bude vaše tělo pracovat na nejlepší možný výkon. Při této frekvenci, která je pro organismus nejpřirozenější, dochází k ideálnímu proudění energetickými kanály (meridiány), a tím ovlivňuje i regeneraci po náročných fyzických výkonech, zlepšuje spánek a u mnoha lidí bylo zaznamenáno velké zdravotní zlepšení, zejména u bolestí hlavy či zad. Energie z hologramů ve spojení s elektromagnetickým polem člověka, vytváří ochranu proti nežádoucím frekvencím, které jsou v dnešní moderní době všude kolem nás (TV, mobil, microwave, wi-fi a další).

  I když byly náramky EPO původně určeny hlavně pro sportovce, jejich funkci ocení každý, od dětí až po seniory. Funkčnost náramků si můžete vyzkoušet sami pomocí jednoduchých testů stability, síly a pružnosti.

Holografickou technologii v silikonových náramcích v současné době využívá většina špičkových sportovců z celého světa. Piloti F1, hráči NBA, fotbalisté, tenisté, snowboardisté, lyžaři, atleti a další...

Účinky náramku se projeví téměř okamžitě. Po navléknutí můžeme ihned pozorovat některé z účinků, které můžeme ověřit pomocí jednoduchých kineziologických testů.

Jsou vyrobeny z chirurgického silikonu a jsou naprosto neinvazivním produktem, který nemá žádné vedlejší účinky.

K čemu jsou náramky vhodné?

Přestože EPO náramky a jejich technologie byly původně určeny hlavně pro sportovce, jejich výhody může využít opravdu každý. Od dětí, přes rekreační i vrcholové sportovce až po seniory.

Jaká je živostnost produktu?             

Životnost náramku je prakticky neomezená, pokud nedojde k jeho fyzickému zničení. Funkčnost náramku se nemění po celou dobu jeho životnosti.

Škodí voda náramkům?

Náramek je vyroben ze zdravotnického silikonu a může být nošen neustále, i ve vodě. Nekontaktujte náramek s chemickými čistidly, ředidly či materiály, které by mohly porušit silikonový povrch.

Mají náramky vedlejší účinky?

Náramky EPO jsou neinvazivní výrobek a nemají žádné vedlejší účinky. Mohou být nošeny permanentně, ale někteří lidé si je na noc sundávají. Nejsou určeny k lékařskému ošetření, léčbě nemocí, ani udržení lidského života. Nejsou vhodné pro uživatele s alergií na silikon. Nejsou vhodné pro děti do 3 let - riziko udušení!


SPECIÁLNÍ AKCE!! SLEVA 51%!!

DŘÍVE 590,- Kč, NYNÍ 290,-Kč/ks


Pozor na imitace!

EPOTM je registrovaná ochranná známka. V současné době se na trhu objevuje velké množství levných napodobenin holografických náramků, které v žádném případě nemají účinky originálů.

Možnost jednoduché výměny!

Nejste si jistí velikostí náramku? Jen u nás tyto náramky nakupujete bez rizika! Náramek můžete doma vyzkoušet a nebude-li vám vyhovovat velikost, jednoduše jej můžete vrátit a my vám jej rychle vyměníme za jinou velikost, jiné zbopží nebo vrátíme peníze! Stačí, když nám nenošený náramek zašlete zpět.

Jak zvolit správnou velikost trička

Vybrat si tu správnou velikost u nás není žádný problém! Níže najdete tabulku velikostí náramků. Pokud neznáte svou velikost, stačí si vzít krejčovský metr, změřit si náramek a pak už jen nakouknout do naší tabulky.

Obvod zápěstí S M L XL
Šířka (v cm) 160 mm 175 mm 200 mm 215 mm


 

Surf.sk Největší katalog - internetových obchodů