Vítejte na stránkách našeho online obchodu.Upozorňujeme na mimořádné slevy až 50 % u mnoha výrobků vzhledem k nadcházejícím změnám příštího roku. Technologie raket Prince 2016 již brzy v našem obchodě. Možnost osobního poradenství zdarma!. Příjemný nákup!

PAMATUJEME SI JEŠTÉ, ŽE ... TENISOVÁ RAKETA PRINCE VYPADÁ POUZE JAKO TENISOVÁ RAKETA, ALE JE TO TAKÉ ZBRAŇ. (přidává body Vaší hře)

TAJEMSTVÍ JE V O-PORTECH. Jako všechny revoluční inovace i technologie O3 je založena na jednoduché myšlence. Nahrazením tradičních úzkých průchodek našimi velkými O-porty jsme vytvořili třídu raket, které se pohybují prostorem rychleji, zvyšují sílu a kontrolu úderů a rozšiřují sweet-spot (optimální úderovou plochu) až o 70%. Výsledek je rovněž jednoduchý: nyní můžete hrát své nejlepší údery. Častěji a ve větší rychlosti.

+sweet spot Laboratorní testy prokázaly, že O-porty zvyšují sílu a stabiliturámu zvětšením sweet-spotu ažo 70% a tím vzniká sweet-zone.

+rychlost Testy ve větrném tunelu prokázaly až o 24%rychlejší pohyb rakety vzduchem oproti tradičním raketám.

+stabilita Technologie O3 umožňuje větší torznístabilitu rámu. Zkroucení je menší a tím se zvyšuje kontrola i u těch úderů, které byly zasaženy mimo střed rakety.

Domluvte si s námi předem testovací hru 30-45 min v našem kamenném obchodě v RS Sportcentru (www.rssportcentrum.cz), v případě koupě rakety neplatíte žádné testovací poplatky za demo instruktora - obecně platí 1.10.-30.4 550 kč, 1.5.-30.9. 350 kč

Nevíte si rady s výběrem rakety?

TLC e-shop     Informace a podpora: +420 777221075     e-mail: infotenis@volny.cz     IČO: 71045562     Reklamační, obchodní a nákupní řád