Nákupní řád

Práva a povinnosti prodejce

 1. Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou do pěti pracovních dnů od přijetí objednávky; v případě platby předem na účet do pěti pracovních dnů od přijetí platby. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
 2. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací částku za poštovné a balné.
 3. Prodávající se zavazuje osobní údaje které mu poskytl nakupující, neposkytovat žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

Práva a povinnosti nakupujícího

 1. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.
 2. Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.
 3. Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.
 4. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené.
 5. Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené.

Obchodní řád

Expedice, doprava, platba v ČR

Objednané zboží zasíláme Českou poštou nebo spedičním přepravceme v nejkratším možném termínu. Zakázky se vyřizují v časovém sledu tak, jak je obdržíme. Objednávku si lze po telefonické domluvě vyzvednout i osobně na adresa Tenis centum Řepy. Zboží je zasíláno na dobírku, rovněž zákazníci mohou platit předem bankovním převodem. Každá objednávka je zasílána spolu s daňovým dokladem, ten slouží zároveň jako doklad při reklamaci. Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem provozovatele

Poštovné v ČR

Účtujeme jednotné poštovné a balné ve výši 149,- Kč za každý balík. Při objednávce nad 2500,- Kč je poštovné a balné zdarma po celé ČR. Výjimkou je zboží se specifikací "neskladné" či "křehké" poštovné individuální dle domluvy s odběratelem.

Zasílání na Slovensko

Objednané zboží zasíláme spedičním přepravcem. Zboží je zasíláno na dobírku, rovněž zákazníci mohou platit předem bankovním převodem. Každá objednávka je zasílána spolu s daňovým dokladem, ten slouží zároveň jako doklad při reklamaci. Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem provozovatele.

Poštovné je individuální, záleží na objemu a váze zásilky (maximální cena je 11 EUR za balík do 30 kg) – o jeho skutečné výši Vás budeme informovat před odesláním.

Reklamační řád

 1. Kupující je povinen dodané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout a o případných zjištěných vadách do 5 dnů informovat prodávajícího.
 2. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit písemně (e-mailem) do 5 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady. Popsat, o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení kupující odešle do sídla prodávajícího.
 3. K reklamaci je nutné předložit kopii faktury a doklad o dodání a zaplacení zboží, jehož vady jsou reklamovány.
 4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
 5. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do tří dnů od obdržení reklamace, o způsobu vyřízení reklamace.

TLC e-shop     Informace a podpora: +420 777221075     e-mail: infotenis@volny.cz     IČO: 71045562     Reklamační, obchodní a nákupní řád